WAVECAMPER CAMPER VIVARO/TRAFIC/PRIMASTAR - DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa na pojeździe z długim rozstawem kół to dodatkowa przestrzeń oraz podwyższony komfort jazdy. Zabudowa typu CAMPER bazująca na długiej wersji pojazdu oferuje dodatkową wolną przestrzeń, a także powiększony bagażnik, więcej szafek i schowków oraz inne praktyczne rozwiązania. W wersji COMFORT otrzymujemy lodówkę kompresorową Dometic CRX 50, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Bardzo ważnym elementem jest kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

 

  

Zalety: 

 • Dodatkowa wolna przestrzeń, powiększony bagażnik, więcej szafek i schowków oraz inne praktyczne rozwiązania.
 • Podwyższony komfort jazdy.
 • Możliwość korzystania z pojazdu na co dzień np. w dojazdach do pracy lub weekendowy wypad za miasto. W okresie ferii lub wakacji pojazd posłuży jako komfortowy kamper.
 • Kompaktowe rozmiary pojazdu ułatwiają jazdę, manewrowanie lub parkowanie w mieście.
 • Wszystkie najważniejsze elementy dużych kamperów lub przyczep kempinowych dostępne w kompaktowej wersji zwykłego busa.
 • Wygodna przestrzeń dla 4-5 osób.
 • Możliwość stworzenia miejsc sypialnych dla 4-5 osób oraz miejsc stojących w pojeździe dzięki zamontowaniu dachu sypialnego lub podnoszonego renomowanej marki SCA
 • Dodatkowa instalacja elektryczna 12V/230V z akumulatorem w standardzie (wersja COMFORT).
 • Certyfikowana obrotnice dla siedzeń w kabinie kierowcy i pasażera (wersja COMFORT).
 • Duża lodówka kompresorowa DOMETIC CRX 50 z demontowalnym zamrażalnikiem (wersja COMFORT).
 • Rozkładany stół do wykorzystania na zewnątrz pojazdu.
 • Kuchenka z możliwością użycia także na zewnątrz pojazdu, pozwala na cieszenie się urokami gotowania na świeżym powietrzu, co jest bardzo praktyczne w szczególności w porze letniej.
 • Szeroka paleta konfiguracji.
 • Bogata lista opcji dodatkowych.
 • Wysoka jakość wykonania.
 • Przystępna cena.

 

Standardowe wyposażenie zabudowy CAMPER WERSJA
BASIC COMFORT
Izolacja Izolacja ścian i sufitu pianką AUTO ISOLATOR 20mm. Wysoka efektywność. Nie chłonie wilgoci.
Podłoga Podłoga z izolacją pokryta odporną wykładziną PVC.
Miejsca siedzące 4 miejsca siedzące w przypadku pojazdów z pojedynczym fotelem pasażera, 5 miejsc z podwójnym. Miejsca siedzące w tylnej części na fabrycznie zamontowanej, oryginanej kanapie.
Obrotnice foteli Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela pasażera, dedykowana do określonego modelu pojazdu.
Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela kierowcy, dedykowana do określonego modelu pojazdu. O
Wykończenie wnętrza Tapicerskie wykończenie ścian (brak efektu gołej blachy). x
Spanie dół System sypialny tworzący łóżko o wymiarach około 190cm x 130cm wraz ze składanym, komfortowym materacem 8cm.
Spanie góra Dach sypialny SCA z łóżkiem lub namiot dachowy dla 2 osób (PATRZ OPCJE). O O
Instalacja elektryczna / oświetlenie 1 x gniazdo 12V. Zasilanie pod lodowkę, pompę wody, gniazdo 12V oraz oświetlenie z akumulatora silnikowego. Moduł zabezpieczający akumulator przed rozładowaniem. Ładowarka akumulatora podpinana przy pomocy szybko - złączek. 2 x lampki LED. x
Instalacja elektryczna z dodatkowym, dedykowanym do kamperów akumulatorem AGM (80Ah lub 92Ah), inteligentny system ładowania dodkowego akumulatora podczas jazdy lub po podpięciu do gniazda CEE zlokalizowanego pod maską. Gniazdka 12V, 230V i podwójne USB szybkiego ładowania, wskaźnik poziomu naładowania dodatkowego akumulatora, lampki LED (3 sztuki), podświetlenie LED w meblach. Zasilanie instalacji wodnej, lodówki, gniazd 12V, 230V, USB, oświetlenia LED z dodatkowego akumulatora. x
Czysta woda Zbiornik na czystą wodę w formie wyjmowanego kanistra. 20L 20L
Szara woda Stałe umieszczenie zbiornika na szarą wodę z kranem spustowym pod pojazdem. 20L 20L
Zlew Zlew z kranem. x
Zlew ze szklaną pokrywą i zintegrowanym kranem firmy Dometic (znacznie ograniczenie efektu chlapania poza zlew). x
Kuchenka Kuchenka na kartusze gazowe zlokalizowana w szufladzie z możliwością użycia wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu.
Lodówka Lodówka temoelektryczna umieszczona w szufladzie zabudowy kuchennej x
Lodówka kompresorowa Dometic CRX 50 o poj. około 45 L (w tym demontowalny zamrażalnik 4,4 litra). Lodówka z certyfikatem dyrektywy motoryzacyjnej EMC oraz TÜV do użycia w pojazdach, przeznaczona do użytku w ekstremalnych temperaturach. Optymalne chłodzenie i mrożenie nawet w przypadku pozostawienia zamkniętego pojazdu na upale przez wiele godzin. Bardzo dużą wydajność i minimalne zużycie energii (1,1Ah.h przy temperature otoczenia +25 stopni). Bardzo cicha praca. O
Zabudowa meblowa Zabudowa meblowa z lekkiej sklejki przeznaczonej do produkcji kamperów z odpornym laminatem CPL, w skład której wchodzi aneks kuchenny z miejscem na lodówkę, szafka, półka, szuflada, zlew i blat. Duże szafki i schowki na ubrania i inne rzeczy. W części bagażnikowej tzw. techniczne szafki/schowki.
WC Miejsce na opcjonalna toaletę turtystyczną w szafce w części mieszkalnej z łatwym dostępem również przy rozłożonym łózku.
Stolik Stolik na szynie z możliwością ustawienia na całej długości kuchni (ułatwia dostęp do szafek), możliwością demontażu i użycia także na zewnątrz. Możliwość używania stolika także przy rozłożonym łóżku. Miejsce do przechowywania złożonego stolika pomiędzy szafką kuchenną, a fotelem kierowcy.
Demontaż zabudowy Możliwość demontażu kanapy i zabudowy meblowej. x x
√ - standard      O - opcja      x - nie występuje    

 

 

ul. Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań, POLAND

+48 506 14 14 15