WAVECAMPER CAMPER DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa na pojeździe z długim rozstawem kół to dodatkowa przestrzeń oraz podwyższony komfort jazdy. Dodatkowa funkcjonalność dzięki systemowi przesuwnych siedzeń z możliwością szybkiego demontażu. Zabudowa typu CAMPER bazująca na długiej wersji pojazdu oferuje dodatkową wolną przestrzeń, a także powiększony bagażnik, więcej szafek i schowków oraz inne praktyczne rozwiązania. W wersji COMFORT otrzymujemy lodówkę kompresorową Dometic CRX 50, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Bardzo ważnym elementem jest kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

 

  

 

Zalety: 

 • Dodatkowa wolna przestrzeń, powiększony bagażnik, więcej szafek i schowków oraz inne praktyczne rozwiązania.
 • Podwyższony komfort jazdy.
 • Możliwość korzystania z pojazdu na co dzień np. w dojazdach do pracy lub weekendowy wypad za miasto. W okresie ferii lub wakacji pojazd posłuży jako komfortowy kamper.
 • Kompaktowe rozmiary pojazdu ułatwiają jazdę, manewrowanie lub parkowanie w mieście.
 • Wszystkie najważniejsze elementy dużych kamperów lub przyczep kempinowych dostępne w kompaktowej wersji zwykłego busa.
 • Wygodna przestrzeń dla 4-5 osób.
 • Możliwość stworzenia miejsc sypialnych dla 4-5 osób oraz miejsc stojących w pojeździe dzięki zamontowaniu dachu sypialnego lub podnoszonego renomowanej marki SCA
 • Dodatkowa instalacja elektryczna 12V/230V z akumulatorem w standardzie (wersja COMFORT).
 • Certyfikowana obrotnice dla siedzeń w kabinie kierowcy i pasażera (wersja COMFORT).
 • Duża lodówka kompresorowa DOMETIC CRX 50 z demontowalnym zamrażalnikiem (wersja COMFORT).
 • Rozkładany stół do wykorzystania na zewnątrz pojazdu.
 • Siedzenia w systemie szynowym w części pasażerskiej przetestowane zgodnie z najnowszymi Europejskimi Normami.
 • Kuchenka z możliwością użycia także na zewnątrz pojazdu, pozwala na cieszenie się urokami gotowania na świeżym powietrzu, co jest bardzo praktyczne w szczególności w porze letniej.
 • Szeroka paleta konfiguracji.
 • Bogata lista opcji dodatkowych.
 • Wysoka jakość wykonania.
 • Przystępna cena.

 

 

Standardowe wyposażenie zabudowy CAMPER KRÓTKI / DŁUGI WERSJA
BASIC COMFORT
Izolacja Izolacja ścian i sufitu pianką AUTO ISOLATOR 20mm. Wysoka efektywność. Nie chłonie wilgoci.
Podłoga Podłoga z izolacją pokryta odporną wykładziną PVC.
System szyn / miejsca siedzące Certyfikowane dwa dodatkowe fotele z pasami 3-punktowymi umieszczone w szynach z możliwością swobodnego przesuwania na postoju. Dzięki możliwości zakotwiczenia foteli w dowolnym punkcie na podłodze zyskujemy możliwość regulacji powierzchni bagażnika względem przestrzeni mieszkalnej. Przy złożonych oparciach fotele można umieścić pod łóżkiem lub całkowicie zdemontować (pojedynczo lub oba). Możliwość montażu dodatkowych foteli (max. 4).
Obrotnice foteli Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela pasażera, dedykowana do określonego modelu pojazdu.
Certyfikowana obrotnica oryginalnego fotela kierowcy, dedykowana do określonego modelu pojazdu. O
Wykończenie wnętrza Tapicerskie wykończenie ścian (brak efektu gołej blachy). x
Spanie dół System sypialny tworzący łóżko o wymiarach około 190cm x 130cm wraz ze składanym, komfortowym materacem 8cm.
Spanie góra Dach sypialny SCA z łóżkiem lub namiot dachowy dla 2 osób (PATRZ OPCJE). O O
Instalacja elektryczna / oświetlenie 1 x gniazdo 12V. Zasilanie pod lodówkę, pompę wody, gniazdo 12V oraz oświetlenie z akumulatora silnikowego. Moduł zabezpieczający akumulator przed rozładowaniem. Ładowarka akumulatora podpinana przy pomocy szybko - złączek. 2 x lampki LED. x
Instalacja elektryczna z dodatkowym, dedykowanym do kamperów akumulatorem AGM (80Ah lub 92Ah), inteligentny system ładowania dokowego akumulatora podczas jazdy lub po podpięciu do gniazda CEE zlokalizowanego pod maską. Gniazdka 12V, 230V i podwójne USB szybkiego ładowania, wskaźnik poziomu naładowania dodatkowego akumulatora, lampki LED (3 sztuki), podświetlenie LED w meblach. Zasilanie instalacji wodnej, lodówki, gniazd 12V, 230V, USB, oświetlenia LED z dodatkowego akumulatora. x
Czysta woda Zbiornik na czystą wodę w formie wyjmowanego kanistra. 19L 19L
Szara woda Zbiornik na szarą wodę w formie wyjmowanego kanistra. 20L x
Zbiornik stały Stałe umieszczenie zbiornika na szarą wodę z kranem spustowym pod pojazdem. x 27L
Zlew Zlew z kranem. x
Zlew ze szklaną pokrywą i zintegrowanym kranem firmy Dometic (znacznie ograniczenie efektu chlapania poza zlew). x
Kuchenka Kuchenka na kartusze gazowe zlokalizowana w szufladzie z możliwością użycia wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu.
Lodówka Lodówka termoelektryczna umieszczona w szufladzie zabudowy kuchennej x
Lodówka kompresorowa Dometic CRX 50 o poj. około 45 L (w tym demontowalny zamrażalnik 4,4 litra). Lodówka z certyfikatem dyrektywy motoryzacyjnej EMC oraz TÜV do użycia w pojazdach, przeznaczona do użytku w ekstremalnych temperaturach. Optymalne chłodzenie i mrożenie nawet w przypadku pozostawienia zamkniętego pojazdu na upale przez wiele godzin. Bardzo dużą wydajność i minimalne zużycie energii (1,1Ah.h przy temperaturze otoczenia +25 stopni). Bardzo cicha praca. O
Zabudowa meblowa Zabudowa meblowa z lekkiej sklejki przeznaczonej do produkcji kamperów z odpornym laminatem CPL, w skład której wchodzi aneks kuchenny z miejscem na lodówkę, szafka, półka, szuflada, zlew i blat. Duże szafki i schowki na ubrania i inne rzeczy. W części bagażnikowej tzw. techniczne szafki/schowki.
WC Miejsce na opcjonalna toaletę turystyczną w szafce w części mieszkalnej z łatwym dostępem również przy rozłożonym łóżku.
Stolik Stolik na szynie z możliwością ustawienia na całej długości kuchni (ułatwia dostęp do szafek), możliwością demontażu i użycia także na zewnątrz. Możliwość używania stolika także przy rozłożonym łóżku. Miejsce do przechowywania złożonego stolika pomiędzy szafką kuchenną, a fotelem kierowcy.
Demontaż zabudowy Możliwość demontażu foteli umieszczonych w szynach oraz systemu sypialnego, zyskując około 3/4 wolnej powierzchni ładunkowej. System szyn na całej długości podłogi umożliwia bezpieczne zamocowanie przewożonych ładunków.
Dodatkowo wersja LONG Przestrzeń około 40cm na długości pojazdu pozwala uzyskać większą powierzchnię zabudowy meblowej, co ma przełożenie na większą liczbę szafek oraz ich pojemność. Większa wolna przestrzeń w części mieszkalnej, także po rozłożeniu łózka. Dzięki zwiększonemu rozstawowi kół podwyższony komfort jazdy.
√ - standard      O - opcja      x - nie występuje    

 

ul. Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań, POLAND

+48 506 14 14 15